Kabinë dushi, xham 5 mm, H198x80x80 cm

Kodi: 02296Kabina e dushit ‘’Bobble Soap”është një zgjidhje praktike dhe elegante. Xhami i temperuar rrit qëndrueshmërine dhe e bën më të sigurtë këtë kabinë. Korniza e aluminit e bën strukturën solide dhe lehtësisht të montueshme. Xhami transparent blu i kabinës, shton stil dhe hijeshi në ambjentin tuaj. Materialet përbërëse si xhami transparent i kabinës dhe korniza e aluminit kombinohet shumë mirë me lavamanët prej xhami transparent për një pamje sa më moderne të tualetit tuaj.

  • Forma : Katrore
  • Materiali : Xham I Temperuar
  • Gjerësia : 80 cm
  • Thellësia : 80 cm
  • Lartësia : 198 cm
  • Materiali i kornizës : Alumin
  • Përfshihet pllaka : Jo
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust