Furce me fije sintetike te buta 25mm Grit 220

Kodi: 52857Furce me fije abrazive universale 25mm Grit 220. Furcja mund te perdoret per te pastruar ne dru, metal plastike etj, duke ju dhene atyre pastrimin dhe nje supershkelqim pa gervishtur apo demtuar siperfaqen. E ndertuar me fije super fleksible dhe te qendrueshme per siperfaqe te ashpra.

  • Materiali : Fije sintetike
  • Kapja : 3.2mm
  • Diametri jashtem : 25mm
  • Ashpersia : 220
  • Marka : BOSCH
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust