Varëse rrobash kremastar set 2 copë, plastike, rozë/lejla, 40xH12 cm

Kodi: 210752Organizoni dollapin tuaj me stil me varësen e rrobave . Varni kostumet tuaja, xhaketat, pantallonat, bluzat dhe më shumë me këto varëse rrobash.

  • Materiali : Plastike
  • Ngjyra : Rozë/lejla
  • Paketimi : 2
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 40 cm
  • Lartësia : 12 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust