Urinal porcelani i bardhe ''Sonet''

Kodi: 28195

Urinali prej porcelani ''Sonet''përmban esencën e formës moderne të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik,ky urinal I dhuron stil banjës tuaj.Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.Urinali ''Sonet' përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.Inkasimi në mur ju lejon të shfrytëzoni maksimalisht hapësirat. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

  • Lloji artikullit : Urinal
  • Marka : Ideal Standart
  • Materiali : Porcelan
  • Gjatesia (cm) : 35
  • Gjerësia (cm) : 32
  • Lartësia : 46 cm
  • Dalja : Vertikale
  • Ngjyra : E bardhë
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust