Divanë 3+2+1 vendësh, MILANO, strukturë druri, tapiceri tekstili, kafe, Divani 3-vendësh: 200x90xH90 cm; Divani 2-vendësh: 170x90xH90 cm; Kolltuku: 120x90xH90 cm

Kodi: 240489

Seti i divanëve 3 +2 +1 veshje tekstili është mahnitës, set i cilësisë shumë të lartë për tu shtuar në dhomën tuaj të ndenjes. Ky set divanësh përbëhet nga një kolltuk, divan 2-vendësh dhe një divan të madh 3-vendësh, duke e bërë atë një zgjedhje të përkryer kur keni të ftuar miq dhe familjen. Ky set është ngritur nga këmbët anësore, që ju lejon të merni pluhurat lehtësisht nën të. Set i modës së re ofron rehati të jashtëzakonshme dhe vlera sëbashku me stiling bashkëkohor, i ndërtuar me hapësirë​​, fleksibilitet dhe luks në mendje. Ky divan ofron rehati të gjatë dhe relaksim maksimal. Seti përfshin: Divani 3-vendësh: 200x90xH90 cm; Divani 2-vendësh: 170x90xH90 cm; Kolltuku: 120x90xH90 cm

  • Materiali i strukturës : Strukturë druri
  • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
  • Ngjyra : Kafe
  • Krahu i këndit : n/a
  • Nevojitet montim : Jo

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust