Varese pas dere

Kodi: 221587Varësja do të dhurojë një pamje të këndshme në dekorin e shtëpise tuaj. Kjo varëse është mjaft e lehtë për t'u montuar dhe përshtatet me lehtësi me të gjitha madhësite standarde të dyerve. Linjat e pastra gjeometrike e bëjne këtë mbajtëse zgjidhjen optimale për çdo ambjent. Kombinimi i modelit me dizajnin elegant plotëson një shumëllojshmëri të stileve të brendshme.

  • Materiali : metalik
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust