Kuti magazinimi, letër, shumëngjyrëshe, 50x40xH25 cm

Kodi: 240410kjo kuti magazinimi është ideale për ruajtjen e lodrave dhe aksesorëve, perdoren në dhoma gjumi dhe zyra. Kjo kuti e bën magazinimin e lehtë dhe argëtues madje dhe për femijët e vegjel. Dekorative dhe funksionale kjo kuti është zgjedhja e duhur për mbajtjen e sendeve tuaja.

  • Materiali : Letër
  • Ngjyra : Shumëngjyrëshe
  • Kapak : Po
  • Dorezë : Jo
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 50 cm
  • Thellësia : 40 cm
  • Lartësia : 25 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust