Divan këndor, majtas, VENICE, strukturë druri, tapiceri tekstili, vishnjë, 287x215xH85 cm

Kodi: 240484

Corner sofa, left, VENICE, wooden frame, textile upholstery, cherry, 287x215xH85 cm
Best Offer


105.500 LEK Ishte 124.000 LEK

Ju kurseni 15% ose 18.500 LEK

Divani këndor Venice është një zgjedhje e shkëlqyer e  projektuar posaçërisht që të jetë në gjendje për tu përshtatur në shtëpitë moderne apo ato tradicionale. Ky divan me tapiceri tekstili është i rehatshëm, komod dhe ka një ndjenjë shumë bashkëkohore me pamjen e freskët dhe të pastër. Një divan i përkryer për dhomën tuaj të ndenjes duke ofruar hapësirë të mjaftueshme për tu ulur. Këndi Venice është një artikull i mrekullueshëm dhe i përkryer për tu relaksuar pas një dite të lodhshme pune.

 • Materiali i strukturës : Strukturë druri
 • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Vishnjë
 • Krahu i këndit : Majtas
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 287 cm
 • Thellësia : 215 cm
 • Lartësia : 85 cm
 • Cilësia e sfungjerit : 5,000 - 35 kg/m³
 • Rezistenca ndaj fërkimit : 50000
 • Kodi këndit djathtas : 240483
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust