Varëse pantallonash set 3 copë, abs, jeshile, 44xH21 cm

Kodi: 210845Organizoni dollapin tuaj me stil me varësen e pantallonave plastike. Varni kostumet tuaja, xhaketat, pantallonat, bluzat dhe më shumë me këto varëse rrobash.

  • Materiali : ABS
  • Ngjyra : Jeshile
  • Paketimi : 3
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 44 cm
  • Lartësia : 21 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust