Varëse për kollare dhe rripa, abs, kafe, 25xH16 cm

Kodi: 210846

Organizoni dollapin tuaj me stil me varësen per Kollare dhe rripa. Varni Kollare dhe rripa tuaja.

  • Materiali : ABS
  • Ngjyra : Kafe
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 25 cm
  • Lartësia : 16 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust