Perde me unaza, poliestër, lejla, 150x270 cm

Kodi: 13434Shtojini ambienteve tuaja elegancën e materialit dhe tendencën nëpërmjet ngjyrës. Materiali i organzës i jep produktit një transparencë që e bën atë fin, dhe krijon mundësinë për një lojë dritëhijeje në brendësi. Përveç të tjerave, duke qenë i tejdukshëm, rënia e rrezeve të diellit krijon në brendësi një nuancë të këndshme të ngjyrës vishnjë. Zgjidhni këtë produkt, i cili do i japë një tjetër pamje shtëpisë dhe do t'ju lërë një shije të mirë juve e kujtdo tjetër që vjen në shtëpinë tuaj.

  • Linja : Moderne
  • Materiali : Poliestër
  • Ngjyra : Lejla
  • Përshkueshmëria e dritës : Mesatar
  • Lahet në lavatriçe : Po, 30°C
  • Gjerësia : 150 cm
  • Lartësia : 270 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust