Mbajtëse sapuni, bronzi- xham

Kodi: 21899Mbajtësja e sapunit është një aksesor i domosdoshëm në ambientin tuaj. Materiali përbërës i unazës mbajtëse është bronz i cili ka qëndrueshmëri të lartë dhe është rezistent ndaj ndryshkjes. Mbajtësja e sapunit është prej qelqi dhe mjaft praktike për t'u pastruar. Kjo mbajtëse mund të montohet në çdo pjesë të murit që ju preferoni pasi është e përshtatshme me çdo dekor tualeti.

  • Lloji artikullit : Mbajtëse sapuni
  • Marka : Rubineta &
  • Materiali : Xham + bronz
  • Niveli shkelqimit : Krom
  • Nevoitet montim : Montim në mur
  • Ngjyra : E bardhë
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust