Mbajtese sapuni bronzi + xham.

Kodi: 21903Mbajtësia e sapunit është një aksesor I domosdoshëm në ambjentin tuaj.Materiali përbërës I unazës mbajtëse është bronz I cili ka qëndrueshmëri te lartë dhe është rezistent ndaj ndryshkjes.Mbajtësja e sapunit është prej qelqi dhe mjaft praktike për tu pastruar.Kjo mbajtëse mund të montohet në cdo pjesë të murit që ju preferoni pasi është e përshtatëshme me cdo dekor tualeti.

  • Lloji artikullit : Mbajtëse sapuni
  • Marka : Rubineta &
  • Materiali : Xham + bronz
  • Niveli shkelqimit : Krom
  • Nevoitet montim : Montim në mur
  • Ngjyra : E bardhë
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust