KENDE RIFINITURE-IA1745LG

Kodi: 34272Nese keni nje projekt per te bere dhe jeni te shqetesuar per koston e modelimit, duke blere kornizen tone prej polisteroli mund te kurseni shume kohe dhe para. Pervec faktit qe ajo eshte e lire, eshte dhe e lehte per tu instaluar. Mund ta instaloni vete o

  • Materiali : polisterol
  • Diametri : 29*4*1.7 (4pc)
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust