Mbajtëse shampo ballore, 10x30x30 cm, metal i emalur, (e bardhë)

Kodi: 28170Rafti i tualetit HOME STYLE është një aksesor ideal për mbajtjen e sfungjerit, shampove ose sende të tjera të përshtatshme për tualet. Me dizajnin klasik dhe emalimin e shndërritshëm, ky raft do të dhurojë stil në tualetin tuaj. Rafti i tualetit HOME STYLE me dy mbajtëse ju dhuron hapësirë të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm. Ky raft mund të montohet në çdo pjesë të murit që ju preferoni dhe është lehtësisht i kombinueshëm me çdo dekor tualeti.

  • Lloji artikullit : Raft tualeti
  • Marka : Home Style
  • Materiali : Metal I emaluar
  • Nevoitet montim : Varje në mur
  • Gjatesia (cm) : 30
  • Gjerësia (cm) : 10
  • Lartësia : 30 cm
  • Tipi : Ballore-Me dy mbajtëse
  • Ngjyra : E bardhë
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust