Ndricues muri Aquilone 45x38 1xE27 60W ngjyre qelibar

Kodi: 48472I dizenjuar me një finesë dhe elegancë unike, I ndërtuar nga kombini materialit të metalit me materialin e xhamit, ndriçuesi i murit, do t'i jap totalisht një tjetër pamje korridorit apo fasadës së shtëpisë tuaj.

 • Tipi : Ndricues muri
 • Fuqia : 1x60W
 • Tensioni : 230V
 • Gjatësia : 45cm
 • Lartësia : 45cm
 • Gjerësia : 38cm
 • Lloji i portollambës : E27
 • Mënyra e lidhjes me rrjetin : Në rrjet
 • Reostat : Po
 • Stili : Modern
 • Përfshin llambat : Jo
 • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Të brendshme
 • Numri i llambave : 1
 • Materiali : Qelq+metal
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust