Ndricues dyshemeje Atom akrilik ngjyre e bardhe 1xE27W 60W

Kodi: 48543

Floor Light ATOM crylic material 1L white color 1xE27W 60W
Best Offer


14.900 LEK Ishte 18.900 LEK

Ju kurseni 21% ose 4.000 LEK

Nëse shtëpia juaj është e dekoruar me elementë dekorativ modern ne ju ofrojmë zgjidhjen ideale për sa I përket ndricimit. Ndricuesi I dyshemesë me strukturë akrilike dhe në formën e atomit do ti shtonte ambjenteve tuaja elegancë dhe finesë, do ti përsoste ato estetikisht dhe funksionalisht.

 • Tipi : Ndricues pedan
 • Fuqia : 1x60W
 • Tensioni : 230V
 • Gjatësia : 170cm
 • Lartësia : 170cm
 • Gjerësia : 38cm
 • Lloji i portollambës : E14
 • Mënyra e lidhjes me rrjetin : Me spinë
 • Reostat : Jo
 • Stili : Modern
 • Përfshin llambat : Jo
 • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Të brendshme
 • Numri i llambave : 1
 • Materiali : Metal+akrilik
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust