Ndricues i varur Butterfly 1L D10 metalik 1xE27 60W

Kodi: 48553Për ti personalizuar ambjentet tuaja, për ti shtuar atyre bukurinë dhe hijeshinë ky ndricues I varur do ishte zgjedhja perfekte. Metali i kromuar dhe forma e tij mjaf e këndshme si dhe dizajni me flutura e bëjnë këtë ndricues të vecantë dhe lehtësisht të kombinueshëm. Kujdesuni për detajet që bëjnë diferencën, që shtojnë stil dhe përsosin estetikisht e funksionalisht hapsirat tuaja .

 • Tipi : Ndricues i varur
 • Fuqia : 1x60W
 • Tensioni : 230V
 • Gjatësia : 10cm
 • Lartësia : 100cm
 • Gjerësia : 10cm
 • Lloji i portollambës : E27
 • Mënyra e lidhjes me rrjetin : Në rrjet
 • Reostat : Jo
 • Stili : Modern
 • Përfshin llambat : Jo
 • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Të brendshme
 • Numri i llambave : 1
 • Materiali : Metal I kromuar
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust