Mbulese karroce "TOMY and JERRY" 80x70cm-poliester

Kodi: 21474Batanije e fëmijve mban të voglin tuaj ngrohtë dhe komod pas një dushi, gjatë gjumit ose në karrocë. Kjo batanije e rehatshme është mjaft e madhe për fëmijët e vegjël, kështu që ju mund ta përdorni atë për vite me radhë, dhe materiali i butë do të qetësojë fëmijën tuaj.

  • Gjerësia : 80cm
  • Gjatësia : 70cm
  • Materiali : Poliestër
  • Ngjyra : Kremi
  • Lahet në lavatriçe : Po
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust