Varëse rrobash kremastar set 3 copë, pp, kuqe, 40xH23 cm

Kodi: 210830Organizoni dollapin tuaj me stil me setin 3 copë varëse rrobash plastike. Varni kostumet tuaja, xhaketat, pantallonat, bluzat dhe më shumë me këto varëse rrobash.

  • Materiali : PP
  • Ngjyra : Kuqe
  • Paketimi : 3
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 40 cm
  • Lartësia : 23 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust