Krevat për mace, Biozoo, premium, n.5

Kodi: 69873Krevat Folez premium n.5 perdoret nga kafsha juaj per nje pushim të shkurtër apo të thellë. Ne kete krevat kafsha juaj mund të relaksohet dhe ndihet konfort ne qetesine e tij.

  • Materiali : Poliester
  • Përmasat : N/A
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust