Kabell USB - microUSB 1m, portokalli/blu

Kodi: 65117


Produkti nuk është në stok.

Kabell USB 2,0 me cilesi të lartë për lidhjen e pajisjeve me lidhës microUSB. Ai është I përshtatshëm për karikimin e pajisjeve dhe transferimin e të dhënave nga një pajisje në tjetrën. I qëndrueshëm, fleksibël, ka një pëlhurë të endur për izolim të jashtëm për të parandaluar dëmtimet mekanike të kabllit.

  • Tipi : USB - microUSB
  • Gjatësia : 1 m
  • Ngjyra : Portokalli/Blu
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust