Kabell pllak USB - microUSB 1m, roze/jeshil

Modeli: 65128Kabell USB 2,0 me cilesi të lartë për lidhjen e pajisjeve me lidhës microUSB. Ai është I përshtatshëm për karikimin e pajisjeve dhe transferimin e të dhënave nga një pajisje në tjetrën. I qëndrueshëm, fleksibël, ka një pëlhurë të endur për izolim të jashtëm për të parandaluar dëmtimet mekanike të kabllit.

  • Tipi : USB - microUSB
  • Gjatësia : 1 m
  • Ngjyra : Roze/Jeshile
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust