Pastrues ekrani shkume 400 ml

Kodi: 65155Shkumë pastrimi antibacteriale për sipërfaqeve të qelqit në pajisje zyre dhe audio-vizuale (monitorues, fotokopjues, skaner, dhe pajisje elektronike, etj). Heq njollat yndyrat dhe papastërtitë. Pastron sipërfaqet e qelqit nga pluhuri, nikotina, yndyra dhe njollat e tjera tipike.Nuk lë shenja

  • Paketimi : 400 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust