Shkumë për pastrim tapicerie të zakonshme, 0.4 Lt

Kodi: 61495Kjo shkumë butësisht pastron në thellësi të fibrave të të gjitha tekstileve si sediljet, tapiceritë, tapetët, astarët, sediljet e fëmijëve. Ajo njëkohësisht gjallëron, ngjyron dhe largon erën e keqe të cigares apo erën e kafshëve duke lënë një aromë të këndshme.

  • Paketimi : 0,4 L
  • Marka : SONAX
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust