Shkumë për perkujdesje në ekstrem të lëkurës, 0.4 Lt

Kodi: 61496Kjo shkumë është speciale për pastrimin dhe mirëmbajtjen e pajisjeve të brendshme të makinës, sedilet, lëkurës tek motorrçikletat, mobiljet dhe komponentët ë tjerë të përbërë prej lëkure të butë. Ajo heq baltën, vajin, grason dhe njëkohësisht e mban lëkurën të zhdërvjellët pa e bërë të rrëshqitshme. Nuk përmban ngjyrë dhe është e përshtatshme për lëkurë të çdo ngjyre. Ideale për sedilet me ngrohje dhe ato me lëkurë me vrima. Ajo ka aromë lëkure, faktor mbrojtës nga dielli dhe nuk ka përmbajtje silikoni.

  • Paketimi : 0,4 L
  • Marka : SONAX
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust