Kosh mbeturinash, 20 lt, CURVER, PVC, e bardhë/zezë, 31x28xH45 cm

Kodi: 222327Një kosh plerash teper funksional që e bën më të lehtë mbajtjen e banjosë të pastër. E bërë nga plastike dhe e mbuluar me një sipërfaqe imitim inoksi. Është më e lehtë se një kosh metalik. kapaku i koshit hapet me ane te një pedali duke e shtypur me kembe, në sajë të së cilës duart tuaja mbeten të pastra.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : E bardhë/zezë
  • Kapak : Po
  • Kapaciteti : 20 lt
  • Gjerësia : 31 cm
  • Thellësia : 28 cm
  • Lartësia : 45 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust