Dollap per kamping, "Redcliff", me 3 kate, tekstil-alumin, zi-gri, 55x45x88 cm,

Kodi: 772556

Dollap I palosshem per kamping me 3 rafte eshte ideale per te ruajtur te gjitha ushqimet, rrobat ose pajisjet e tjera qe keni marre me vete.Perbehet nga material tekstil te qendrueshem dhe me strukture alumini.

  • Gjatësia (cm) : 55
  • Gjerësia (cm) : 45
  • Lartësia (cm) : 88
  • Ngjyra : Zeze/Gri
  • Materiali : Tekstil/Strukture alumini
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust