Suport kundra eres tend kampingu drite LED pk4

Kodi: 772551Suport plastik kundra erës për tenda kamping është mjaft cilësore dhe I qëndrueshëm për të mbajtur tendën tuaj të sigurtë. Me dritë LED për të ndriçuar cadrën tuaj të kampingut.
Paketimi: 4 copë

  • Gjatësia (cm) : 15
  • Ngjyra : Portokalli
  • Materiali : Plastik
  • Paketimi : 4 Cope
  • Lloji i ndriçimit : LED
  • Përmban : 4 bateri LR41
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust