Cantë sporti, "RedCliff", me rrip, poliestër, miks,40x30 cm

Modeli: 772617

Best Offer


1.500 LEK Ishte 1.990 LEK

Ju kurseni 25% ose 490 LEK

Cante sportive ndertuar prej materiali të kualitetit të lartë, kjo cante sportive ofron qëndrueshmëri të gjatë dhe premton mbajtje të sigurt të të gjitha sendeve tuaja. Xhepat e vegjel mundësojë mbajtje të lehtë te aksesoreve tuaj te rendesishem.

  • Ngjyra : Mikse
  • Materiali : Poliester
  • Ngjyra : Zezë
  • Përdorimi : Piknik, Sport, Kamping
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust