Astar parketi, parquet primer hydro clear 2.5 lit

Kodi: 333501PARQUET PRIMER HYDRO është një primer me baze uji i projektuar për aplikim në sipërfaqet e drurit. Për shkak të përbërjes së tij të veçantë, ka adezion dhe elasticitet të madh, mbush poret e drurit duke ofruar nje lëmim të lehtë.Ky astar thahet shpejt dhe aplikohet me lehtësi. Fuqia mbuluese: 9 -11 m2 / LT për shtresë në varësi të llojit të drurit. Hollimi: 8 - 10% në vëllim me ujë. Tharja: ½-1 orë pa kontakt.. Tonaliteti: Transparente-Pa ngjyre

  • Marka : Vechro
  • Tipi : Astar parketi
  • Sasia e paketimit : 2.5 lt
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust