Çantë magazinimi, plastike, zezë, 100x45xH15 cm

Kodi: 211004Kjo cante magazinimi është një zgjidhje ideale për magazinimin e rrobave tuaja. Prakticiteti dhe komoditeti i organizimit ne çast bën që kjo çantë të krijojë më shumë hapësirë ​​për jorganë dhe rroba të stinës. Ky element jetgjatë e mban rrëmujën nën kontroll duke shfrytëzuar çdo centimetër të hapësirës me mundësi magazinimi dhe kombinimi pafund. Organizo shtëpinë tuaj me ide të reja dhe mundësi pafund vetëm në MEGATEK.

  • Materiali : Plastike
  • Ngjyra : Zezë
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 100 cm
  • Thellësia : 45 cm
  • Lartësia : 15 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust