Suport kundra erës, "Redcliffs", për kamping, metalik, 23 cm, argjend, 4 copë

Kodi: 772557Suport metalik 23 cm, kundra erës për tenda kamping është mjaft cilësore dhe I qëndrueshëm, për të mbajtur tendën tuaj të sigurtë.
Paketimi: 4 copë

  • Materiali : Metalik
  • Përmasat : 23 cm
  • Ngjyra : Argjend
  • Paketimi : 4 copë
  • Seti përfshin : Po
  • Përdorimi : Kamping
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust