Karrige pa krahë Luna, polipropilen/polikarbonat, e zezë, 51x55xH77 cm

Kodi: 772667

Chair, Luna,  Polypropylen/polycarbonate, black, 51x55xH77 cm
Best Offer


7.590 LEK Ishte 10.999 LEK

Ju kurseni 31% ose 3.409 LEK

Karrige plastike me formën e saj elegante dhe komoditet në qëndrim, përbën një zgjedhje ideale për të mobiluar ambientet e hapura të bareve, verandave, tarracave, ballkoneve, etj,. Materiali plastik është i lehtë dhe rezistent ndaj lagështisë dhe agjentëve atmosferikë duke e bërë këtë karrige mjaft të përshtatshme për ambientet dhe shtëpitë pranë plazheve. Ngjyra e kësaj karrigeje përshtatet lehtë me të gjitha nuancat e ngjyrave të elementëve kompozues të kopshtit tuaj dhe mjaft mirë me ambientet e gjelbëruara.

  • Materiali : polipropilen/polikarbonat
  • Ngjyra : e zezë
  • Gjerësia : 51 cm
  • Gjatësia : 55cm
  • Lartësia : 77 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust