Karrige pa krahë X-SERA, polipropilen, portokalli, 55x49xH84cm

Kodi: 772672

Chair, X-SERA, polypropylene, orange, 55x49xH84cm
Best Offer


5.490 LEK Ishte 9.150 LEK

Ju kurseni 40% ose 3.660 LEK

Karrige plastike me formën e saj elegante dhe komoditet në qëndrim, përbën një zgjedhje ideale për të mobiluar ambientet e hapura të bareve, verandave, tarracave, ballkoneve, etj,. Materiali plastik është i lehtë dhe rezistent ndaj lagështisë dhe agjentëve atmosferikë duke e bërë këtë karrige mjaft të përshtatshme për ambientet dhe shtëpitë pranë plazheve. Ngjyra e kësaj karrigeje përshtatet lehtë me të gjitha nuancat e ngjyrave të elementëve kompozues të kopshtit tuaj dhe mjaft mirë me ambientet e gjelbëruara.

  • Materiali : polipropilen
  • Ngjyra : portokalli
  • Gjerësia : 55 cm
  • Gjatësia : 49cm
  • Lartësia : 84cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust