Karrige pa krahë Flora, polipropilen/polikarbonat, e zezë, 60x59xH83 cm

Kodi: 772674

Armchair, Flora,  Polypropylen/polycarbonate, black, 60x59xH83 cm
Best Offer


11.990 LEK Ishte 14.990 LEK

Ju kurseni 20% ose 3.000 LEK

Karrige plastike me formën e saj elegante dhe komoditet në qëndrim, përbën një zgjedhje ideale për të mobiluar ambientet e hapura të bareve, verandave, tarracave, ballkoneve, etj,. Materiali plastik është i lehtë dhe rezistent ndaj lagështisë dhe agjentëve atmosferikë duke e bërë këtë karrige mjaft të përshtatshme për ambientet dhe shtëpitë pranë plazheve. Ngjyra e kësaj karrigeje përshtatet lehtë me të gjitha nuancat e ngjyrave të elementëve kompozues të kopshtit tuaj dhe mjaft mirë me ambientet e gjelbëruara.

  • Materiali : polipropilen/polikarbonat
  • Ngjyra : e zezë
  • Gjerësia : 60 cm
  • Gjatësia : 59cm
  • Lartësia : 83 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust