Shampo për qen, 8 në 1, për të vegjël, 250 ml

Kodi: 38232Kjo shampo, e cila ka një nivel të balancuar të PH, si dhe një përbërje unike - një kombinim i moderuar i aloe vera, kujdeset butësisht dhe mbron lëkurën dhe qimet e ndjeshme të qenushit. Shampo për puppy ka një përmbajtje të shtuar të glicerolit natyral dhe keratin, i cili ndihmon në ruajtjen e lagështisë natyrore, përforcimin e strukturës se qimes dhe i jep qenushit një pamje të shëndetshme dhe me gëzof. Kjo shampo do t'i japë qenushit një aromë të këndshme Aplikimi: lageni me ujë të ngrohtë dhe aplikoni në mënyrë të barabartë sasinë e duhur të shampon. Butësisht fshijeni, duke shmangur kontaktin me sy. Shpëlajeni tërësisht, dhe kriheni në mënyrë të zakonshme.

  • Paketimi : 250 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust