Shampo për qen, 8 në 1, proteine, 250 ml

Kodi: 38233Shampo proteina 8in1 rigjeneron qimet e theksuara, ka nje përzierjen unike të përbërësve vitalizues. Ju mund ta përdorni atë për qentë me qime të gjatë dhe të shkurtër, sidomos kafshët me lëkurë të ndjeshme ose të thatë përfitojnë nga kjo shampo. Shtresa është forcuar dhe merr një shkëlqim dhe butësi natyrore. Lë një aromë të këndshme me lule të freskëta pyjore.

  • Paketimi : 250 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust