Shampo për qen, 8 në 1, qetësuese, 250 ml

Kodi: 38234Kjo shampo sherben per qen me qime te rrënuara dhe të ngatërruara, ndihmon në përgatitjen e qenve për ekspozita. Ajo siguron një qime të butë, me shkëlqim dhe bën krehje më të lehtë. Rekomandohet qe të aplikohet në një shtresë të pastër dhe të lagur. Pas përdorimit të saj, qimet qëndrojn te shtruara, bëhen te butë, rriten në vëllim. Rekomandohet për rracat e gjata të qenve.Aplikimi: Lani qimet me shampo dhe me ujë të pastër. Shmangni kontaktin me sytë.

  • Paketimi : 250 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust