Kompresor ajri OFS7502-50, 50 lt, 2x1 HP, 8 bar, 2x130 lt/min, 1380 rpm, 72 dB, 220V/50Hz, 75x35.5x63 cm, 46 kg

Kodi: 88908Kompresorët gjejnë një përdorim të gjërë në jetën e përditshme, kjo kategori kompresorësh është e përkryer për bizneset e vogla dhe jo vetëm. Ka një raport të përkryer të cilësisë me cmimin.

  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti i depozitës : 50 Lt
  • Presioni maksimal (bar) : 8bar/116psi
  • Kapaciteti : 2x130 Lt/min
  • Fuqia : 2x0.75 kW/ 2x1 HP
  • Numri i xhirove te centrifugimit : 1380 rpm
  • Përmasa : 75x35.5x63 cm
  • Niveli i zhurmes (dBa) : 72 dB
  • Pesha : 46 kg

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust