Kompresor ajri OFS750-24, 24 lt, 1 HP, 8 bar, 130 lt/min, 2850 rpm, 70 dB, 220V/50Hz, 58.5x27.5x57 cm, 24 kg

Kodi: 88909Kompresorët gjejnë një përdorim të gjërë në jetën e përditshme, kjo kategori kompresorësh është e përkryer për bizneset e vogla dhe jo vetëm. Ka një raport të përkryer të cilësisë me cmimin.

  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti i depozitës : 24 Lt
  • Presioni maksimal (bar) : 8bar/116psi
  • Kapaciteti : 130 Lt/min
  • Fuqia : 0.75 kW/ 1 HP
  • Numri i xhirove te centrifugimit : 2850 rpm
  • Përmasa : 58.5x27.5x57 cm
  • Niveli i zhurmes (dBa) : 70 dB
  • Pesha : 24 kg

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust