Kompresor ajri ZBV-50L, 50 lt, 3 HP, 8 bar, 320 lt/min, 2850 rpm, 95 dB, 220V/50Hz, 75x40.5x70.5 cm, 43 kg

Kodi: 88907Kompresorët gjejnë një përdorim të gjërë në jetën e përditshme, kjo kategori kompresorësh është e përkryer për bizneset e vogla dhe jo vetëm. Ka një raport të përkryer të cilësisë me cmimin.

  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti i depozitës : 50 Lt
  • Presioni maksimal (bar) : 8bar/116psi
  • Kapaciteti : 320Lt/min
  • Fuqia : 2.2 kW/ 3 HP
  • Numri i xhirove te centrifugimit : 2850 rpm
  • Përmasa : 75x40.5x70.5 cm
  • Niveli i zhurmes (dBa) : 95 dB
  • Pesha : 43 kg

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust