Ngrohës elektrik Kooer 2000 Watt, 2 nivele ngrohëje, me termostat, L57xH40xW20 cm

Modeli: 81504

Best Offer

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


2.690 LEK Ishte 5.500 LEK

Ju kurseni 51% ose 2.810 LEK

Ngrohja e hapsirave është mjaft eficente nëse përdorim këtë ngrohës . Ky ngrohës krijon një ajër të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë për të ngrohur hapsirën e dëshiruar.

  • Tipi : Ngrohës elektrik
  • Fuqia : 2000 W
  • Tensioni : 220-240V
  • Lartësia : 40 cm
  • Gjerësia : 57 cm
  • Thellësia(cm) : 20 cm
  • Marka : Kooper
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust