Raft i varur, tekstil, gri, 30x15xH120 cm

Kodi: 211086Raft i varur organizimi vertikal me 10- ndarje është një zgjidhje ideale për magazinimin e rrobave tuaja. Prakticiteti dhe komoditeti i organizimit në çast bën që ky raft të krijojë më shumë hapësirë ​​për rroba, çorape, ndërresa dhe aksesorë. Ky element jetgjatë e mban rrëmujën nën kontroll duke shfrytezuar çdo centimetër të hapësirës me mundësi magazinimi dhe kombinimi pafund. Organizo shtëpinë tuaj me ide të reja dhe mundësi pafund vetëm në Megatek.

  • Materiali : Tekstil
  • Ngjyra : Gri
  • Numri i sergjenëve : 10
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 30 cm
  • Thellësia : 15 cm
  • Lartësia : 120 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust