Varëse rrobash kremastar set 3 copë, druri, natyrale, 43xH23 cm

Kodi: 211087Organizoni dollapin tuaj me stil me setin 3 copë varëse rrobash plastike. Varni kostumet tuaja, xhaketat, pantallonat, bluzat dhe më shumë me këto varëse rrobash.

  • Materiali : Druri
  • Ngjyra : Natyrale
  • Paketimi : 3
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 43 cm
  • Lartësia : 23 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust