Varëse rrobash kremastar, druri, natyrale, 45x24 cm

Kodi: 27213Organizoni dollapin tuaj me stil me këtë varëse rrobash. Varni kostumet tuaja, xhaketat, pantallonat, bluzat dhe më shumë me këto varëse rrobash.

  • Materiali : Druri
  • Ngjyra : Natyrale
  • Nevojitet montim : Jo
  • Gjerësia : 45 cm
  • Lartësia : 24 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust