Sapun i lëngshshëm, "Sanitec", industrial për duart, 1000 ml, 1 copë

Kodi: 28579Sapun i lëngshem me microgranula që shkrine mbetje industrialë të tilla si yndyrat, vaj, zamk, ndryshk, katranit, ngjyrë, etj .. Veçanërisht rekomandohet në garazhe, industri mekanike dhe në ndërtimin e kështu me radhë. . Respekton lëkurën duke e lënë atë të butë Sapun i këndshëm aromatik me qitro.Perdorimi: për duart dhe lëkurën në përgjithësi-Dozimi: të gatshëm për t'u përdorur.

  • Kapaciteti : 1000 ml
  • Aroma : Po
  • Paketimi : 1 copë
  • Përdorimi : Profesional
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust