Gote vere 58cl CABERNET (Pk6)

Kodi: 772994Kjo gotë vere franceze CHEF & SOMMELIER prej materiali qelqi, 58 cl dhe me cilësi të lartë është projektuar që të ketë pamjen e një materiali 100% kristal. Kjo gotë rekomandohet për verë të kuqe. Kjo linjë e re do të sjellë një pamje të rafinuar në çdo tavolinë. Mund të përdoret në restorante, bar-e dhe në çdo familje.

  • Kapaciteti : 58cl
  • Diametri (cm) : 10.6
  • Lartësia (cm) : 20.9
  • Ngjyra : Transparente
  • Materiali : Kristal
  • Paketimi : 6 Cope
  • Perdorimi : HO.RE.CA
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust