Stol dushi 50*30*H34-44 cm,pesha max.100 kg

Kodi: 28436Stolat e dushit luajnë një rol shumë të rëndësishëm në sigurinë tuaj. Për njerëzit që kanë probleme me lëvizjen procesi i larjes mund të jetë një detyrë e vështirë.Blerja e ketij produkti është një përgjigje shumë e lehtë dhe ekonomike për një problem të madh.

  • Lloji artikullit : Stol
  • Marka : Mobiak
  • Numri i Modelit : 0806505
  • Materiali : Plastike+alumin
  • Përmasa : 50*30*H34-44 cm
  • Pesha maksimale (kg) : 100
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust