Bastun me palosje alumin H80-90 cm kafe.Doreza plastike

Kodi: 28447Bastuni është nje ndihmës themelor ne lëvizshmëri. Ai ka qenë në përdorim për një kohë mjaft të gjatë me trup druri duke u përdorur zakonisht nga të moshuarit në të kaluarën. Sot së bashku me bastunet klasike prej druri, mund të zgjedhni dhe bastune të lehta alumini apo plastike te palosshme për transportueshmëri lehtë.

  • Lloji artikullit : Bastun
  • Marka : Mobiak
  • Numri i Modelit : 0806523
  • Materiali : Alumin
  • Përmasa : H80-90 cm
  • Pesha maksimale (kg) : 100
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust